Show Bizz

Kush këndon më mirë, Meda apo vëllai i tij, kjo është përgjigja epike e babait të këngëtarit

Gjatë ditës së djeshme, ekipi i emisionit veror në T7 “Natë vere” ka qëndruar në bjeshkët e Lumbardhit në Deçan, ku ka përcjellur për së afërmi atmosferën festive në shtëpinë e këngëtarit të njohur Meda.

Këtë festë, këngëtari vendosi që ta kalojë bashkë me prindërit e tij.

Mes shumë pyetjeve, këngëtari dhe prindërit e tij nuk i shpëtuan as asaj se kush këndon më mirë, Meda apo vëllai i tij?

Përgjigja e babait të Medës është epike dhe se cila është ajo, mësojeni më poshtë:

Shiko videon:

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

LajmeShow Bizz

Policja kosovare si gjithmonë provokuese, këto janë fotografitë nga pushimet e saj