Show Bizz

Kush është personi i cili po bën rolin e ariut në shtëpinë e Big Brother VIP?

Prova javore në shtëpinë e Big Brother VIP ka sjellur mjaft momente gazmore mes banorëve.

Një “ari” është futur brenda shtëpisë, por që banorët nuk duhet t’i reagojnë në asnjë moment, pasi prova mund të llogaritet e humbur, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Mirëpo, kush po luan rolin e këtij ariu që kohë pas kohe po futet në shtëpinë më të famshme në Shqipëri?

Ndjekës të këtij formati kanë hedhur dyshimet e para se ai mund të jetë vëllai i Donaldit, Romeo, pasi sipas tyre ariu duket shumë i afërt me të.

Ndryshe, kjo sfidë e banorëve me ariun do të vazhdojë deri nesër në spektakël, ku dhe do t’ju komunikohet atyre nëse e kanë fituar provën apo jo.

Derisa theksojmë se në nominim janë, Iliri dhe dy banorët e rinj, Arbëri dhe Eltioni.

https://video.gjirafa.com/bigbrotheralb-vip-271338898-608513317040488-3596906700668575758-n-mp4

Related posts
LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Show Bizz

Einxhel rrëzohet keq në shtëpinë e Big Brother VIP, reagon Dj Dagz

Leave a Reply

Your email address will not be published.