Show Bizz

Kush është mashkulli që po e shoqëron Loredana Zefin?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Loredana Zefi ka publikuar foto të një mashkulli. Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi është ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Kjo për shkak të suksesit në muzikë, e më pas jeta e saj private ishte në interes të mediave e publikut.

Rep-artistja i dha fund marrëdhënies me Mozzik, babain e fëmijës së saj. Loredana Zefi më pas u përfol se është në lidhje me një tjetër reper e së fundmi e ka publikuar në Instastory një mashkull tjetër.

“Abidin”, ka shkruar ajo pranë fotos duke i vendosur një zemër pranë emrit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto