Show Bizz

Kush është kjo femër që e ka shtërnguar Robertin?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Vajza krah Robert Berishës ka marrë vëmendjen me të pasmet.

Robert Berisha ka kohë që merret me muzikë e më pas sfidoi veten edhe me mikrofon në dorë ku edhe ia doli mjaft mirë.

Tani rreth vetes ka një numër të madh të fansave dhe duket se vajza me të cilën shihet krah për krah është njëra nga ta.

Ai e ka publikuar një foto në Instastory ku shihet me një vajzë zeshkane e cila duket tejet bombastike.

Kujtojmë se Roberti tani është beqar dhe nuk ka kush të bëhet xheloze nëse shoqërohet me vajza të tjera.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto