Show Bizz

Kush është burri që po e përqafon Nora Istrefin?

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet e përqafuar me gazetarin nga Shqipëria, Eraldo Rexho.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Njihuni me Bahrijen-motrën e Mihrijes dhe Lorës

Show Bizz

Kjo është maturantja më e bukur e vitit 2021

LajmeShow Bizz

“S’keni dashuri të sinqertë”, Adriana i kthehet fanses që e paragjykoi për lidhjen

Show Bizz

Vajza e Lutës bënë gjestin e pa hijeshim në komunikacion