Sport

Kush e meriton “Topin e Artë”? – FIFA hap votimin edhe për tifozë!

Kanë mbetur edhe shumë pak ditë derisa të mësojmë emrin e fituesit të çmimit të madh në futboll, “Topi i Artë”.

Lionel Messi, Roberto Lewandowski, Karim Benzema e Jorginho janë favoritët për ta fituar këtë çmim.

“FIFA” ka hapur një votim online për të gjithë tifozët që duan të votojnë se kush e meriton “Topin e Artë”.

Për të votuar klikoni në linkun e mëposhtëm:

https://www.fifa.com/the-best-fifa-football-awards/best-fifa-mens-player?fbclid=IwAR3cD3NL6o40-PlqwJgGo3ykI1bObqmCslAcfdNIbJq3X9YXUd7yobeTd3o

Duhet të keni llogari të tuajën në uebsajtin e FIFA-s.

Related posts
Sport

Ofendoi gjyqtarin, dënohet Nderim Nexhipi

Sport

Kalvin Phillips bën zgjedhjen mes Liverpoolit dhe Manchester Unitedit

Sport

Dhjetë klubet me vlerën më të madhe

Sport

Faza e grupeve në Ligën e Evropës përmbyllet sonte: Këto janë 16 ndeshjet, vëmendja në Napoli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *