Lajme

Kurti pritet me çaj e fli në Vushtrri

Kryeministri i Kosovës dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë ditës së djeshme ka qëndruar në qytetin e Vushtrrisë, në mbështetje të kandidatit të kësaj partie për kryetar të Vushtrrisë, Arsim Rexhepi.

Kurti në këtë qytet u prit me çaj e kafe, gjatë vizitës së tij në përkrahje të Rexhepit.

Kujtojmë se Kurti përveç në Vushtrri, dje qëndroi edhe në Prizren në përkrahje të kryetarit të VV-së për kryetar të kësaj komune, Mytaher Haskuka.

Postime të ngjajshme
Lajme

PDK po përgatit padi për qeverinë Kurti

Lajme

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Lajme

Kaq vite burgim mund të dënohet burri që rrahu brutalisht gruan në market

Lajme

Komandanti i Njësisë Speciale reagon për rrahjen e gruas në Prishtinë