Lajme

Kur Valon Syla imitonte në të folur Lutfi Hazirin

Gazetari Valon Syla, ka dalë të jetë një imitues i mirë i kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ai, në emisionin ‘Info Magazine’, sqaronte filozofinë gjeopolitike e “kamës së famshme të pulës”, që përmendej në fillet e hershme të karrierës politike të Hazirit.

Pjesë e këtij emisioni ishte edhe kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ku i lakohet emri përgjatë imitimit.

Postime të ngjajshme
Lajme

Tri ngjarje të rënda që tronditën Kosovën brenda pak javësh

Lajme

Hoti e jep lajmin, ja kur do të nis vaksinimi në Kosovë dhe kush do e merr i pari

EkonomiLajme

Thesari: Pagesat e komunës së Prishtinës për të prekurit e pandemisë do të kryhen për 48 orë

LajmeShow Bizz

Avokatja shqiptare mahnit me linjat e saj trupore