Sport

KUPA E KOSOVËS: Këto dy ndeshje do të transmetohen direkt ditën e mërkure

1/8 e finales të Kupës së Kosovës, vazhdon edhe nesër me ndeshje tejet interesante, shkruan Gazetasheshi.com

Padyshim që ndeshja kryesore e kësaj dite (e mërkurë) do të jetë në mes Arbërisë dhe Feronikelit, e cila do të zhvillohet në stadiumin me ‘bari sintetik’ në Ferizaj, e cila do të transmetohet në ‘Art Sport’.

Takim interesant pritet të jetë edhe ajo e dy skuadra të Ligës së Parë, A&N – Flamurtari. Gjilani kësaj radhe do të jetë mysafir i Istogut dhe Trepça ’89 në ‘Riza Lushta’ do ta mirëpres Ferizajin, takim i cili do të transmetohet direkt në ‘Art Sport’

E Mërkurë 10.02.2021 Ora 13.00

A&N – Flamurtari

Trepça ’89 – Ferizaji

Istogu – Gjilani

Arbëria – Feronikeli ( ndeshja luhet në Ferizaj)

Postime të ngjajshme
Sport

Zekirija Ramadani nuk deklarohet pas ndeshjes, kjo është arsyeja shumë interesante

Sport

Prishtina fiton krejt në fund të takimit, Leonit Abazi përsëri hero

Sport

Superliga Live: Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Trepça ’89 – Prishtina

Sport

Superliga Live: Trepça ’89 – Prishtina