Sport

Kupa e Botës vazhdon me shtatë ndeshjet e fundit

Sonte (e martë) do të zhvillohen shtatë ndeshje interesante në kuadër të kualikuesve për Kupën e Botës.

Këto shtatë ndeshje gjithashtu janë të fundit në kuadër të fazës grupore, shkruan lajmi.net.

Ndeshjet më interesante do jenë mes Holandës dhe Norvegjisë dhe Uellsit me Belgjikën.

Franca është mysafir i Finlandës, derisa Mali i Zi i bën ‘konak’ Turqisë.

Të gjitha ndeshjet që zhvillohen sonte me fillim nga ora 20:45.

Related posts
Sport

Xhaka rikthehet në stërvitje të plota, Arteta tregon kur do të jetë i gatshëm

Sport

Formacionet zyrtare: Roma – Inter

Sport

Broja thyen një tjetër rekord në Premier Ligë pas golit të shënuar

Sport

Eskalon debati mes Xhevdet Pozharit e Shpëtim Deskut: ‘Me pas qenë te unë ishim nda ndryshe’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *