Sport

Kuotat për ndeshjen Shkupi – Llapi, kjo skuadër shihet më favorite për të fituar sonte

KF Llapi sonte (e enjte) do të debutojë në garat ndërkombëtare, konkretisht në Conference League, shkruan Zeri.info.

Skuadra fituese e Kupës së Kosovës do të takohet me skuadrën shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Shkupin.

Kjo do të jetë ndeshja e parë e raundit të parë kualifikues në Conference League.

Sipas kompanive të njohura të basteve, skuadra e Shkupit është më favorite për të triumfuar sonte.

Ndryshe, ndeshja mes Shkupit dhe Llapit zhvillohet nga ora 20:00 në “Todor Proeski”.

Postime të ngjajshme
Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina