Show Bizz

Kujt i thotë Luana “Ti amo” për ditëlindje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja Luana Vjollca, sot për ditëlindjen e saj ka postuar një këngë të reazliuar me titullin “Ti amo”.

Vetëm ditën e sotme, Vjollca ka marrë 20 mijë klikime nga fansat e saj.

Përveç klikimeve ajo ka ka marrë mijëra pëlqime dhe komente.

Verën e kaluar, Luana Vjollca ka publikuar dy këngë të suksesshme, e pas tyre ka sjellë edhe hitin e dimrit.

Kënga e fundit titullohej “Gyle Gyle”, ndërsa titulli i këngës së fundit është më romantik. Ajo shkruan “Ti amo”, dhe duket se këto fjalë ia adreson Krenar Çoçajt që thuhet se është i dashuri i saj.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto