Show Bizz

Kujt i thotë Genci që e ka “Shpirtin e zi”?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperi kosovar, Genc Prelvukaj, sot ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Shpirtin e zi”.

Vetëm pak orë pas publikimit në kanalin e reperit në Youtube, kënga ka marrë mijëra klikime.

Kjo këngë është punuar nga vet këngëtari, ndërsa videoklipi nga produksioni Blackfish Official që drejtohet nga vetë Prelvukaj.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto