Sport

Kualifikimet për Kupën e Botës vazhdojnë sot, zhvillohen 10 ndeshje

Sonte (e enjte) do zhvillohen 10 ndeshje interesante në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Ndeshjet do jenë interesante, ku vëmendja do jetë mes Greqisë dhe Spanjës.

Në ora 18:00 do zhvillohen këto katër ndeshje:

Armeni – Maqedoni e Veriut

Azerbajxhan – Luksemburg

Gjeorgji – Suedi

Rusi – Qipro

Ndërsa, në ora 20:45 do zhvillohen edhe gjashtë ndeshje tjera:

Gjermani – Litenshtajnë

Greqi – Spanjë

Irlandë – Portugali

Malta – Kroaci

Rumani – Islandë

Sllovaki – Slloveni.

Related posts
Sport

Granit Begolli afër marrëveshjes me skuadrën e madhe kosovare

Sport

Këto janë 12 skuadrat që tanimë kanë siguruar kualifikimin nga grupet e Ligës së Kampionëve

Sport

PAMJET: “Shpërthen” stadiumi San Siro, shënohet goli i parë në ndeshjen Milan-Liverpool

Sport

Kroos me gol spektakolar zhbllokon shifrat në ndeshjen Real Madrid – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *