.
Show Bizz

Ku e dalluan banorët që nuk ishte Donaldi por Romeo ai që u fut brenda shtëpisë

Sonte “vëllai i madh” bëri një shaka me banorët e “Big Brother VIP”.

Sonte Romeo Veshaj erdhi në shtëpinë e famshme dhe vizitoi vëllain e tij, Donaldi, në dhomën e surprizave.

Dyshja pasi u çmallën me njëri-tjetrin, ata ndërruan rrobat dhe Romeo hyri brenda në shtëpi ku po qëndrojnë banorët.

Fillimisht banorët nuk e vërejtën që është Romeo. Por, Einxhel e vërejti, pasi Romeo e kapi buzën, veprim që nuk e bën Donaldi.

Pasi e bëri këtë veprim, Einxhela tha se ai nuk është Donaldi dhe i kërkoi Romeos që të tregoj tatuazhin.

Pasi u zbulua loja, të gjithë e përqafuan Romeon.

Related posts
Show Bizz

Dalin detaje nga ndarja e Tottit, Ilary Blasi u zemërua kur pa këto foto!

Show Bizz

’50 Cent’ padit doktoreshën që i sugjeroi operacion ‘për zmadhim penisi’

Show Bizz

“Çmendet” Monika, heqë bluzën dhe tregon gjoksin duke vallëzuar me banorët

Show Bizz

Egzona sqaron se pse Vëllai i Madh zgjodhi Donaldin dhe Beniadën të kujdesen për Einxhel