Show Bizz

“Kthehu te Elvana, mos i mbaj inat”, fansi i lutet Florit publikisht: E rrite vetë dhe i mësove dashurinë….

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Edhe pse kanë kaluar shumë vite ka akoma fansa aq të zjarrtë që duan ta shohin sërish Flori Mumajesin dhe Elvana Gjatën së bashku.

Në një video që këngëtari publikoi në rrjetet sociale pas 6 muajsh heshtje, një nga ndjekësit i lutet publikisht që të rikthehet me ish-partneren e tij.

Fansi shkruan se Flori nuk duhet të mbajë inat me Elavanën, se duhet ta falë atë dhe të rikthehen bashkë. Ai shkruan më tej se është vetë producenti, ai që e rriti Gjatën dhe i mësoi dashurinë dhe kjo është një arsye mjaft e fortë për të qenë bashkë.

“Vite kam qe jam fansi yt por kte her je ka ben gabim qe mban kaq inat ndaj elvanes si elvana ske me gjet kurrr asnjeher por kthehu prap tek ajo qe e rite vet qe ja mesove dashnin qe ja mesove tgjitha mos mba inat sepse gjith njerzit gabojn sesht e para elv duhet te falish sepse Zoti esht fales se ty un aj tjetri e gjith me radh sjemi askushi per mos me fal sepse gjith ju duam bashk tlutem,”– shkruan ai teksa ka etiketuar edhe Florin në këtë koment.

Flori dhe Elvana e kanë nisur para shumë vitesh historinë e tyre. Dyshja nuk janë shfaqur kurrë hapur si çift, por zërat dhe fotot që kanë qarkulluar, vazhdimisht i përforconin dyshimet se mes tyre kishte dashuri. Dy këngëtarët u bënë edhe ortakë në biznes, gjë që mori fund me ndarjen e tyre si çift. Elvana u fejua me dikë tjetër, Ervin Matën, i cili u bë i njohur për publikun pas përfshirjes së vrasjes në ish-Bllok.

Por edhe me këtë të fundit nuk dihet nëse Elvana e vazhdon lidhjen. Gjithsesi, shumë fansa duan ta shohin Florin dhe këngëtaren bashkë. Nuk dimë të themi nëse të njëjtën gjë duan edhe yjet shqiptarë. Së fundmi producenti po kalon edhe probleme të forta financiare.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto