Lajme

Kryeziu: Dy javë i janë dashur të tjerëve për ta kuptuar atë që Kurti ka thënë para pesë vjetëve

Zëdhënësi i Vetëvendosjes, Përparim Kryeziu ka reaguar pas deklaratave se liderit të kësaj partie i janë dashur dy javë për të përmbledhur qëndrimet e tij rreth Speciales.Kryeziu me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar dy javë u janë dashur të tjerëve për ta kuptuar atë që Kurti ka thënë para pesë vjetëve.
Postimi i plotë i Kryeziut:

Albin Kurtit nuk i janë dashur dy javë për t’i përmbledhur qëndrimet e tij të para pesë vjetëve dhe përgjatë pesë vjetëve për Gjykatën Speciale.Dy javë u janë dashur të tjerëve, e sidomos këto dy javë, që ta kuptojnë e të pajtohen me atë që z. Kurti dhe Lëvizja VETËVENDOSJE! kanë thënë që para pesë vjetëve e përgjatë pesë vjetëve.

Postime të ngjajshme
Lajme

Eskalon deputeti i Vetëvendosjes, ka fjalë të rënda për Richard Grenell

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto komuna

Lajme

Shënohen edhe 14 viktima me koronavirus, kjo është mosha e tyre

Lajme

Ky është numri i rasteve të reja me COVID-19