Sport

Kryetari i tifo grupit “Dardanët” falendëron të gjithë ata që ishin prezent në hapjen solemne të ‘Fan Club Dardanët’

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Èshtë hapur me një hapje solemne ‘Fan Club Dardanët’, ku morën pjesë personalitete publike dhe tifozë të shumtë, shkruan BlicMedia.

Me këtë rast kryetari i Dardanëve, Lulzim Berisha me anë të një njoftimi në rrjetet sociale ka falendëruar të gjithë të pranishmit në këtë hapje.

Ky është falenderimi i Lulzim Berishës.

Falenderojmë të gjithë miqtë dhe dashamirët, personalitetet publike dhe tifozët e shumtë që mbrëmë ishin prezent në hapjen solemne të ‘Fan Club Dardanët’.

Poashtu, falenderojmë Dardanët nga gjithë bota që na dërguan mesazhe urimi dhe të mbështetjes.
‘Fan Club Dardanët’ tani e tutje është e hapur për të gjithë, si pikëtakim dhe hapësirë multi-funksionale e shoqërimit me kafe.

#FanClubDardanët

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv