Sport

Kryetari i klubit kosovar, shembull se si duhet të jetë Kryetari i klubit

Ky është Fadil Gashi kryetari i klubit KF Rilindja nga Prishtina , që nuk kursen asgjë  për klubin e  tij, shkruan BlicMedia.

Gashi ditën e sotme ka  ndihmuar në pastrimin e stadiumit të skuadrës.

Ky veprim i tij na jep një shembull se si duhet të jetë i përkushtuar dhe i palodhshëm një Kryetar klubi. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Pas formës së dobët, Liverpool merr vendim për të ardhmen e Klopp

Sport

Inter triumfon edhe ndaj Atalantas

Sport

‘Intelektualët’ kujtojnë momentin e fundit në tribuna para pandemisë – Drita e fitonte një vit më parë derbin e madh kosovar

Sport

Nga gara për titullin kampion, deri te ftesa e Përfaqësueses për ndeshjet e marsit: Armend Thaqi i zbulon të gjitha!