Lajme

Kryeministri në detyrë viziton sot Down Syndrome Kosova

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti e tani edhe kandidat për kryeministër nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) do të vizitojë sot Down Syndrome Kosova.

Nga zyra e kryeministrit njoftojnë se vizita do të jetë në ora 10:00.

Ndërkaq, gjatë së enjtes Hoti i shoqëruar nga ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skënder Reçica, vizituan Shtëpinë e të Moshuarve në Prishtinë

Postime të ngjajshme
Lajme

Këto janë rezultatet që i presin partitë politike nga zgjedhjet e 14 shkurtit

Lajme

Ministri Reçica jep një lajm të mirë për përfituesit e skemave pensionale

Lajme

Në këto vende nesër nuk do të ketë rrymë

Lajme

Mustafa i drejtohet VV’së