Lajme

“Kryebashkiaku i Lezhës bashkëpunëtor në vrasje”, denoncimi i Berishës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ish- kryeministri Sali Berisha sulmon sërish kryebashkiakun e sapo zgjedhur të Lezhës nga radhët e PS-së, Pjerin Ndreu.

Berisha shkruan se Ndreu është bashkëpunëtor në një vrasje të ndodhur në vitin 1991.

Akuzat e tij nuk janë të faktuara, pro nisen ngan ëj denoncimi të mbërritur në adresën e tij elektronike.

“Pjerin Ndreu denoncohet si bashkepuntor me vrasesit qe ne vitin 1991!

Lexoni akuzat e renda te qytetarit dixhital! sb

Pershendetje doktor Berisha, mora shkas te shkruaj ne lidhje me deklaraten e Pjerin Ndreut, ju lutem bejeni publike; ne vitin 1991 kur zoti Nreu ishte drejtues policie ne Mirdite ka mbrojtur nje kriminel qe kishte vrare dy persona te nje familje ne fshatin Domgjon, gati dy vjet, u desht nderhyrja e ministrit te brenshem qe te arrestohej krimineli qe hante dreka me zotin Pjerin Nreu, dhe shetiste lirshem sikur kishte vrare dy gjerman, ne po te pyesesh ne Mirdite sidomos ata qe kan punuar ne polici ky nuk meriton as patrues ne bashki pa le me kryetar, zoti e rujt kete popull nga skuadra kriminale e rilindjes, respekte pa fund zoti te bekoft ty dhe familjen tende!

Ps ish ministri i brendeshem i PS Igli Toska e perzuri Pjerinin nga ploicia me dyshime te forta per implikimin e tij ne nje vrasje”, thuhet në mesazhin e publikuar nga Berisha

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat