Sport

Kriza e FC Vushtrria – kryetari i klubit vjen me këtë deklaratë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra e Vushtrrisë është duke kaluar në një krizë kohët e fundit.

Përpos që e mbyllën edicionin vjeshtorë në pozitën e parafundit, tashmë skuadrës çdo ditë është duke iu larguar nga një futbollist, raporton Insporti.

Pyetja e shumë fansave të skuadrës vushtrriase dhe më gjerë ishte se çfarë do të ndodh me klubin.E sot ka ardhur edhe reagimi i kryetarit të klubit, Bajrush Kajtazi, i cili ka treguar strategjinë e Vushtrrisë për edicionin pranveror.

Kajtazi këtë e ka shpalosur në një postim në Facebook:

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv