Sport

Kriza e FC Vushtrria – kryetari i klubit vjen me këtë deklaratë

Skuadra e Vushtrrisë është duke kaluar në një krizë kohët e fundit.

Përpos që e mbyllën edicionin vjeshtorë në pozitën e parafundit, tashmë skuadrës çdo ditë është duke iu larguar nga një futbollist, raporton Insporti.

Pyetja e shumë fansave të skuadrës vushtrriase dhe më gjerë ishte se çfarë do të ndodh me klubin.E sot ka ardhur edhe reagimi i kryetarit të klubit, Bajrush Kajtazi, i cili ka treguar strategjinë e Vushtrrisë për edicionin pranveror.

Kajtazi këtë e ka shpalosur në një postim në Facebook:

Postime të ngjajshme
Sport

“Lufta” mes Giroud dhe Benzema, Griezmann mban anën e këtij lojtari

Sport

Liverpooli merr këtë vendim për Xherdan Shaqirin

Sport

Ish-futbollisti i Kombëtares së Kosovës dëshiron ta përfundojë karrierën te Prishtina

Sport

Ismet Munishi tregon se si e aktivizoi Milot Rashicën ende pa i mbushur 16 vjet