Sport

Kritika pafund dhe sulme, Solskjaer i befason gazetarët

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka folur në konferencën përshtyp para ndeshjes së nesërme kundër Atalantës dhe ne nje fare menyre ka dribluar gazetaret e pranishem.

“Kritika ndonjëherë mund t’ju japë dyshime, ose ju ngriheni, ngrini kokën dhe merrni kritikat si motiv. Opinionistët, trajnerët, ish-lojtarët… Të gjithë kemi role të ndryshme. Unë nuk jam këtu për të luftuar me ta apo për të debatuar me gazetarët”.tha Solskjaer.

United fitoi ndeshjen e fundit ndaj Tottenhamit dhe i kushtoi me largim nga stoli Espirito Santo, por qe te shërohet plotësisht do te duhen disa rezultate te mira radhazi dhe stoli i norvegjezit është ende i lëkundur.

Related posts
Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Sport

Kosovare Asllani shënon gol për Real Madridin në Ligën e Kampionëve të femrave

Sport

Ky pritet të jetë kundërshtari i radhës i Furyt

Sport

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Barcelona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *