Show Bizz

Krejt kundër Alketa Vejsiut: Aktori i njohur i publikon fotografinë para operacioneve

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Alketa Vejsiu e fshiu komentin për motrat Vjollca, ndërsa atë për Xhemi Shehun e ka “ngrirë“ duke mos lejuar të shkruhen më komente të tjera, dhe e gjithë kjo, pas furtunës që shkaktoi në rrjetet sociale qëndrimi i saj.

Por diskutimet vazhdojnë, e kanë përfshirë madje edhe personazhe publike. Rezart Veleshenja I ka dalë në krah kolegeve të tij, duke postuar një foto të vjetër të Alketës, ku moderatorja thuajse nuk njihet.

“Alketa bio. Unë them se Eminem do e kishte zili Alketën për 320 km në orë të të folurit dhe do ishte krenar të bashkëpunonte me të”, ka shkruar ai, duke shtuar më tej pas mesazhit të mësipërm.

“Ta dish Alketa unë të dua shumë, të kam shumë xhan, të adhuroj, madje e urrej këdo që të shan ty”!, ka shkruar ai.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto