Sport

Krasniqi zbulon se çfarë i tha te veshi Boeselit

Robin Haxhi Krasniqi fitoi titujt IBO dhe WBA në boks, tituj këto që ia rrëmbeu bokserit gjerman, Boesel

Krasniqi e mposhti me nokaut boksierin gjerman në rundin e tretë të meçit, duke u shpallur kështu kampion bote në peshën e mesme, shkruan IndeksOnline

Kështu, ai sot ishte në Kosovë me titutj e tij, ku në emisionin “Rubikon” zbulon gjithçka rreth atij meçi historik, madje bokseri ynë tregon se çfarë i tha te veshi Boselit.

“Më sjelli pas kokë, edhe unë njëjtë ia ktheve, atëherë kur e bëri i thash qetash po fillojmë flliqt i fola më shumë por u frikova mos po dëgjon gjyqtari kur e kom godit, e pash që atë nuk e mbajnë këmbët dhe e shtyva”, tha Krasniqi

Postime të ngjajshme
Sport

Vedat Muriqi luajti mbi gjysmë ore në barazimin e Lazios, kështu u vlerësua për paraqitjen e tij

Sport

Barcelona fiton pa probleme ndaj Juventusit, Manchester United e shkelë Leipzigun

Sport

Ismet “Baba” provokon keq Prishtinën

Sport

Liverpooli pyet ndjekësit në “Facebook” për Shaqirin: Sa i mirë ishte ky njeri mbrëmë?