LajmeZgjedhjet 2021

KQZ, 97% e votave janë numruar, ky është rezultati

KQZ ka numëruar mbi 700 mijë vota tashmë. Lëvizja Vetëvendosje po prin e para me 48.17% të votave. Ndërkohë e dyta është PDK me 17.32% të votave dhe e treta vjen LDK me 13.18% të votave.

Nisma aktualisht ka 2.59% të votave, pamjaftueshëm për ta kaluar pragun.

Postime të ngjajshme
Lajme

Këto janë dy shtetet e vetme ku ka më shumë gra se burra në parlament

Lajme

Vdes punëtori i Postës nga COVID-19

Lajme

Vaksinat anti-Covid shiten në tregun e zi, sa kushton një dozë

Lajme

Tragjedi në familjen shqiptare: Koronavirusi u merr jetën dy prindërve dhe djalit të tyre të vetëm