Sport

Kozniku motivon djemtë e Kosovës

Futbollisti legjendar nga Kosova, Ardian Kozniku, ka dërguar një mesazh motivues për djemtë e Kombëtares së Kosovës.

‘Dardanët’ sot (e enjte) zhvillojnë një nga ndeshjet më të rëndësishme në historinë e re dhe të bukur të tyre.

Me një fitore kundër Maqedonisë, Kosova do të ishte vetëm një fitore larg Kampionatit Evropian.

“Suksese djemtë e Dardanisë”, ka shkruar Kozniku në rrjetet sociale, duke i bashkuar edhe një foto të lojtarëve të Kosovës.

Ndeshja mes Maqedonisë dhe Kosovës fillon nga ora 20:45.

Postime të ngjajshme
Sport

Arbnor Morina: Humbëm ndeshjen nga dy gabime

Sport

Nuhiu flet pas fitores ndaj Drenicës, ka disa fjalë për futbollistët e tij

Sport

Tahir Batatina: Iu kam thënë futbollistëve, nëse bijmë në Ligën e Parë…

Sport

Rezultatet e ditës në Ligën e Parë