Sport

Kosovë – Gjeorgji, ja në cilat vende mund t’i blini biletat për ndeshje

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar opinionin për shitjen e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2022, Kosovë – Gjeorgji.

Ndeshja e cila zhvillohet më 12 tetor në stadiumin “Fadil Vokrri”, do të zhvillohet me kapacitet prej 30 për qind të tifozëve.

Kjo behët për shkak të masave anti-Covid të qeverisë së Kosovës.

Shitja fillon të shtunën më datën 09 tetor 2021 nga ora 12:00 në pikat e Artmotion nëpër qytetet kryesore.

Një person mund të blejë deri në 2 bileta me letërnjoftim.

Çmimet e biletave janë sikurse në ndeshjet e kaluara: Perëndim 20 euro, Lindje 10 euro, Veri dhe Jug 5 euro.

Postime të ngjajshme
Sport

Zhegrova reagon pasi i siguroi fitoren Baselit me supergol në “frymën e fundit”

Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit