Sport

Kosovë – Çeki, kryetari i tifo grupit “Dardanët’ vjen me njoftim për biletat e ndeshjes

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Federeta te Futbollit të Kosovës ka njoftuar se interesimi ka qenë i jashtëzakonshëm për të siguruar bileta të ndeshjes Kosovë – Çeki dhe tanimë të gjitha janë shitur, shkruan BlicMedia.

Kryetari i tifo grupit “Dardanët” me anë të një njoftimi në rrjetet sociale ka njoftuar se shpërndarja e biletave për tifozët e antarsuar do të filloj nè ditet në vazhdim.

Ky është njoftimi i Lulzim Berishës.

1.8 milion klikime ne sajtin ku u shiten biletat.

Njoftohen te gjith antaret, qe shperndarja e biletave per tifozet e antarsuar do te filloj ne ditet ne vazhdim ku do ju njoftojme permes kanaleve zyrtare te Dardaneve.

FORCA KOSOVA 🇽🇰

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv