Sport

Kosovë – Çeki: Gjithçka gati për super përballjen

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ora 15:00 po afron dhe emocionet po rriten.

Kosova dhe Çekia do të përballen me njëra tjetrën, me fillim nga ora 15:00, në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Skuadrat kanë zbritur në fushën e blertë për të testuar fushën për herë të fundit, para fillimit të takimit.

Tifozët kanë pritur me shumë ngrohtësi zbritjen e lojtarëve tanë në fushën e blertë, duke lënë të kuptohet se përkrahja, si gjithmonë, do të jetë maksimale.

Ky takim mund të jetë vendimtar për Grupin A të kualifikimeve drejt Euro 2020.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv