Lajme

Kosovarit i vidhen 20 makina të kriptovalutave

Persona deri më tani të pa njohur nga një objekt përcjellës i një shtëpie në fshatin Çaber të Zubin Potokut, kanë vjedhur 20 makina për prodhim të valutave dhe 120 kartela grafike.

Rasti është raportuar më 5 nëntor ndërkohë hetimet po vazhdojnë.

“Fsh. Çaber, Zubin Potok 05.11.2021 – 20:35. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga person/a deri më tani të pa njohur nga objekti përcjellës i shtëpisë i kanë vjedhur 20 makina për prodhim të valutave dhe 120 kartela grafike. Rasti vazhdon të hetohet”, njofton policia.

Related posts
Lajme

Policja kosovare poston foto duke gjuajtur me armë në poligon

Lajme

Shoferi në Ferizaj nuk e ndal gazin as në zebra, dalin pamjet kur godet këmbësorin dhe ik nga vendi i ngjarjes

Lajme

Borrell reagon pas sanksioneve të SHBA-së ndaj dy serbëve të Kosovës

Lajme

Gjendja e pacientëve me COVID në QKUK dhe spitale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *