Sport

Kosova U21 – Gjilani, ky është rezultati pas pjesës së parë

Është duke u zhvilluar ndeshja miqësore mes Përfaqësueses së Kosovës U21 dhe SC Gjilanit, shkruan Gazetasheshi.com

Tashmë ka përfunduar pjesa e parë mes këtyre dy skuadrave me rezultatin e barabartë pa gola, 0-0.

Ndeshja është duke u zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës.

Kujtojmë që Kosova U21 ndeshjen e parë kualifikuese për Kampionatin Evropiane do ta zhvillojë ndaj Andorrës.

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89