Sport

Kosova U21 – Andorra U21, ky është rezultati momental

Po luhet minuta e 38 të në ndeshjen në mes Kosovës U21 dhe Andorës U21.

Rezultati vazhdon të jetë i barabartë 0-0.

“Shpresat” e Kosovës po dominojnë deri më tani, por deri më tash nuk kishte ndonjë rast të rrezikshëm në drejtim të portës kundërshtare.

Kjo përballje është e vlefshme për Kampionatin Evropian 2023.

Postime të ngjajshme
Sport

Mikrobiologu Lul Raka: Kur klubet tona të fillojnë garat në Evropë, le të lejohen shikuesit në një përqindje

Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur