Sport

Kosova – San Marino, publikohen formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 18:00, Kosova në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillon ndeshjen miqësore ndaj San Marinos.

Dardanët kanë pasur për disa ditë rresht stërvitje intensive, në përgatitjen për duelet miqësore, shkruan Gazeta Olle.

Tashmë janë publikuar edhe fomacionet zyrtare të këtij takimi.

Kosova: 

San Marino: 

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë