Sport

Kosova në epërsi ndaj Sllovenisë

Kanë kaluar rreth 60 minuta në ndeshjen e sontme mes Sllovenisë dhe Përfaqësueses së Kosovës.

Kosova e ka realizuar golin e epërsisë në Ljublanë përmes Vedat Muriqit në minutën e 58-të, raporton “Zeri.info”.

“Dardanët” po përballen me Slloveninë në Ljublanë në kuadër të ndeshjes së vlefshme për grupin C3 të Ligës së Kombeve.

Pas humbjes 2:1 nga Shqipëria në miqësore, skuadra e Bernard Challandes synon vetëm tri pikë sonte.

Postime të ngjajshme
Sport

75 minuta në ndeshjen Prishtina – Feronikeli, ky është rezultati në “Fadil Vokrri”

Sport

Prishtina - Feronikeli, mbyllet pjesa e parë në kryeqytet

Sport

35 minuta në ndeshjen Prishtina vs Feronikeli, ja rezultati momental

Sport

Penallti në “Fadil Vokrri”, ja çfarë ka ndodhur!