Sport

Kosova në epërsi ndaj San Marinos

Kosova ka kaluar në epërsi ndaj San Marinos.

Ishte qendërsulmuesi vedat Muriqi që zhbllokoi rezultatin në minutën e 27-të.

Pas një topi të pranuar, Muriqi në mënyrën më të mirë shtangu mbrojtësin dhe lehtësisht shënoi në portën e San Marinos.

Rezultati momental është 1 – 0.

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë