Sport

Kosova në epërsi ndaj Maltës

Në Austri, në këto momente po zhvillohet ndeshja Kosovë – Maltë në kuadër të miqësoreve që Dardanët janë duke i zhvilluar në muajin qershor.

Kosova tanimë ka kaluar në epërsi ndaj Maltës.

Golin e ka realizuar Milot Rashica, në minutën e 20-të pas një super aksioni nga Dardanët.

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë