Lajme

Kosova freskohet, por shumë pjesë të Shqipërisë mbeten me temperatura të larta!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Fronti i ftohtë i cili dje arriti në rajonin tonë kushtëzojë uljen e temperaturave kryesisht në Kosovë, Maqedoninë e Veriut, Mal të Zi por pjesërisht në Shqipëri.

Shqipëria qendrore dhe jugore edhe pse pati ulje të lehta të temperaturave, prapëseprapë mbeten të nxehta sepse ndikimi i frontit në atë pjesë ishtë shumë më i dobët, megjithatë krahasuar me ditët e kaluara në përgjithësi edhe në Shqipëri ishte më freskët sot.

Lagështia e ajrit ishte e lartë dhe për këtë arsye i nxehti ishte i rëndë.

Mot i ngjashëm sikurse sot në rajonin tonë pritet të mbajë edhe ditën e nesërme./Meteoballkan

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat