Sport

Kosova favorit absolut ndaj San Marinos, këto janë kuotat e basteve

Ashtu edhe siç pritej, Kosova është favorite ndaj San Marinos në kompanitë e basteve.

Sipas “bet365”, Dardanët kanë kuotë tejet të vogël për fitimin e këtij dueli (1.06), ndërsa kuotë të lartë ka fitorja e San Marinos, ku fitorja e tyre shpërblehet me shifra të larta (17.00).

Edhe barazimi ka një kuotë të lartë, e që koeficiente është (10.00).

 

Për dallim nga nga “bet365”, kompania e basteve “1xbet” e ka kuotuar fitoren e Kosovës me koficient (1.01), ndërsa atë të San Marinos me shifër të çmendur (106.00). Kurse barazim me kuotë (15.00).

Kosova dhe San Marino do të luajnë sot nga ora 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë.

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë

Sport

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!

Sport

Ky lojtar largohet nga Trepça ’89