Show Bizz

Konkurrenti ‘’çmend’’ Rita Orën, zhvishet në skenë me një vallëzim provokues!

Pas befasisë me ushqimin tradicional australian ‘’vegemite’’, Rita Ora u surprizua nga një konkurrent.

Henry Strarr mori pjesë në spektakël me shpresën që njëri nga anëtarët e jurisë do të kthejë karriken për të por kjo nuk ndodhi.

Djaloshi që gjatë ditës punon shofer ndërsa në mbrëmje kamarier pasi nuk mori votat e jurisë, mori zemrat e publikut me veprimin që bëri.

Ai u zvesh në skenë dhe iu ofrua Rita Orës që ta dëfrente me një vallëzim pr.ovokues.

Shiko videon:

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Pas lirimit nga paraburgimi, Fjolla Morina ndahet nga biznesmeni Syla?

Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej