Lajme

Konfrontim mes policisë dhe disa qytetarëve në Gjakovë

Në orët e mbrëmjes në qytetin e Gjakovës ka ndodhur një konfrontim mes pjesëtarëve të Policisë së Kosovës dhe disa qytetarëve.

IndeksOnline ka siguruar disa pamje, dhe mëson se rasti më konkretisht ka ndodhur në rrugën “Musa Zajmi”.

Lidhur me rastin në fjalë mësohet se disa persona janë dërguar për në stacionin policor. Ndërkohë që ende nuk dihen saktë motivet e këtij rasti. /IndeksOnline/

https://www.facebook.com/185570591540629/videos/375918503662068

Postime të ngjajshme
Lajme

Këshilltari i Avdullah Hotit e propozon për kryetar të partisë deputetin e LDK-së

Lajme

Befason Ramush Haradinaj: Nëse bëhem President, ky do të jetë kryetar i AAK-së

Lajme

Molliqaj tregon për raportet e tij me Kurtin

Lajme

A do të jetë Uran Ismaili kandidat i PDK’së për Prishtinë?