Sport

Konfirmohet një largim i rëndësishëm nga Flamurtari

Konfirmohet një largim nga Klubi Futbollistik “Flamurtari”.

Bëhet fjalë për futbollistin Veton Kabashi, i cili pas disa sezonave largohet nga skuadra, shkruan Gazeta Olle.

Mbrojtësi i kuqezinjve ka falenderuar në veçanti presidentin e klubit, Imer Ademin dhe gjithë stafin gjatë viteve të cilat ishte pjesë e tyre.

Njoftimi i plotë nga Veton Kabashi:

Faleminderit KF Flamurtari

Pas disa sezonave te kaluara te ky ekip nga sot nuk do jem me pjes e KF.Flamurtarit, duke kaluar shume kohera te mira qe do te mbesin gjat ne mendjen dhe zemren time. Nje falenderim te veqant per presidentin e klubit Imer Ademi i cili nuk u kursye asnjeher, drejtorin sportiv Agim Hasani i cili eshte gjithmone afer klubit, drejtorin gjeneral Armend Ademi, sekretarin dhe trajnerin e pa lodhshem Artan Bytyqi, si dhe te gjithe trajneret dhe bashklojtaret qe ishim se bashku pjes e klubit nder vite. #VK4

Postime të ngjajshme
Sport

Shaqiri pritet të kthehet në Serie A, dy skuadra të mëdha e duan futbollistin shqiptar

Sport

Përzgjedhësi i Shqipërisë U19 zbulon listën me futbollistët e ftuar për miqësoren kundër Italisë

Sport

Talenti i skuadrës gjermane i thotë “Po” Kosovës

Sport

Superkompjuteri parashikon renditjen finale në Premierligë