Sport

Konfirmohet lidhja e Neymarit me ish të dashurën e Malumas

Prej kohësh ishte përfolur se futbollisti brazilian Neymar kishte nisur një lidhje të re me një nga modelet më të komentuara në media, Natalia Barulich.

Natalia, e cila ka qenë për shumë gjatë në një lidhje me këngëtarin kolumbian, Maluma, e ka konfirmuar lidhjen e re me Nejmarin.

Ajo ka postuar një foto krahas futbollistit nga kopertina e revistës ‘GQ’ ku krah fotos ka shkruar ‘ Bonnie & Clyde’.

Mediat e huaja pak kohë më parë raportuan se Maluma pasi ka mësuar lidhjen e Nejmarit me Natalian ka marrë vendimin e papritur dhe e ka prishur shoqërinë disa vjeçare me futbollistin.

Postime të ngjajshme
Sport

Edhe Drita ashtu si Ballkani do ta ketë një tifoz special në tribuna

Sport

FFK-së i vidhen 80 topa futbolli, hajni i vë në shitje online

Sport

Bayern 5:0 Dusseldorf, notat e lojtarëve – ky është vlerësimi për Valon Berishën

Sport

Milot Rashica shprehet i lumtur me fitoren