Sport

Konfirmohet largimi i një lojtari nga Flamurtari

Drin Hodaj, nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Flamurtarit, shkruan Gazetasheshi.com.

Lajmin e ka komunikuar vetë portieri, duke e bërë të ditur largimin e tij nga “furia e kuqe”.

24 vjeçari i ka uruar suksese skuadrës nga kryeqyteti.

Postimi i plotë:

Pershendetje shoke dhe miq nga sot nuk jam pjes e Kf Flamurtarit, ju deshiroj suksese kryetarit Imer Ademi drejtorit Agim Hasani dhe te gjith bashklojtarve!

Portieri me parë ka mbrojtur edhe ngjyrat e Ferizajit, KEK-ut, Drenicës dhe sëfundmi Flamurtarit.

Postime të ngjajshme
Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina