Sport

Konfirmohet: Ky lojtar i Kosovës do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Maqedonisë së Veriut

Benjamin Kololli do të kthehet në stërvitje javën e ardhshme me klubin e Zurichit.

Mesfushori ynë do të jetë i gatshëm edhe për ndeshjen ndaj Maqedonisë së Veriut, që Kosova e zhvillon në Shkup me 8 tetor, takimi ky i vlefshëm për fazën e play-offit në Ligën e Kombeve, shkruan IndeksOnline

Lajmin për rikthimin e Kolollit në stërvitje dhe mundësin që të luajë me Kosovën në tetor ndaj Maqedonisë e ka bërë të ditur gazetari i sportit në vendin tonë, Arlind Sadiku.

Postime të ngjajshme
Sport

Tahir Batatina: Iu kam thënë futbollistëve, nëse bijmë në Ligën e Parë…

Sport

Rezultatet e ditës në Ligën e Parë

Sport

Rënditja tabelare në Superligën e Kosovës

Sport

Kanë përfunduar tri ndeshjet e xhiros së tetë në Superligën e Kosovës