Sport

Konfirmohet edhe një largim nga Drita

Pas Xhevdet Shabanit e Fidan Gërbeshit, largimin nga Drita FC e ka konfirmuar edhe Valmir Azemi, shkruan Zeri.info.

Mesfushori ka bërë të ditur se nuk do të jetë më pjesë e “Intelektualëve”, teksa klubit gjilanas u ka uruar suksese në vazhdim.

Njoftimi i plotë i Azemit (pa ndërhyrje):

“Desha të ju njoftoj se nuk do të jem më pjesë e Fc Drita

Suksese klubit në vazhdim”.

Postime të ngjajshme
Sport

Gazetari i ‘The Guardian’: Norwich ka transferuar lojtarin më të mirë kosovar

Sport

Lojëra interesante dhe emocione të mëdha dhurojnë fëmijët në garat e “Play-Off-it Nacional”

Sport

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Xhaka pritet t’i bashkohet Romës

Sport

EKSKLUZIVE: Donjet Shkodra do të transferohet te skuadra kosovare