Lajme

Komisioni për të Drejtat e Njeriut dhe Peticione sot mban mbledhje

Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione sot mban mbledhje.

Rendi i ditës:

1. Shqyrtimi i draft-planit tё punës sё Komisionit për vitin 2021.

Vendi: N10 Koha: 09:30

Postime të ngjajshme
Lajme

Detaje tronditëse për vrasjen e mbrëmshme në Rahovec, dyshohet se vëllau vrau vëllanë

Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Lajme

Duda Balje: Nuk jam më e ëmbël se dudi, por ......

Lajme

Ky është personi i cili ndërroi jetë në aksidentin e sontëm