Lajme

Komandanti i Njësisë Speciale reagon për rrahjen e gruas në Prishtinë

Një ngjarje e rëndë ndodhi para dy ditëve, por që u raportua së fundi me publikimin e një video-incizimi.

Përmes pamjeve mjaftë të rënda tregohet se si një person i dyshimtë grushton një grua derisa po bënin blerje në një prej marketeve të Prishtinës.

Në video-incizimi shihet qartë se i njëjti acarohet vetëm pse që të dyve u preken karrocat e blerjes, e më pas nuk heziton që të përdorë gjithë forcën që ka në goditje drejtuar kësaj gruaje.

Madje këtë ai e bëri në prani të fëmijëve dhe gruas së tij e cila tentonte ta largonte.

E pas kësaj ka reaguar edhe pjesëtari i Njësive të Specializuara të Policisë së Kosovës, Besart Ahmeti.

Postime të ngjajshme
Lajme

Reshje bore, ky është parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Lajme

Krejt çka ndodhi në tragjedinë e sotme në Gllogjan ku u vranë tre persona

Lajme

E afërmja e 17-vjeçares së vrarë në Gllogjan: Ëndrra e saj ishte të bëhej doktoreshë

Lajme

Krimi makabër në Gllogjan, flet dëshmitari që ishte në autobus