Sport

Kojaseviç i Feronikelit është i jashtëzakonshëm, ja disa nga supergolat që ai ka shënuar

Damir Kojaseviç është afruar tek Feronikeli për ta ndihmuar skuadrën në ngritje dhe për të provuar fitimin e Kupës së Kosovës dhe daljen në Evropë.

Futbollisti malazez nënshkroi me Feronikelin gati një muaj më parë, teksa tashmë është bashkuar me skuadrën edhe në fazën përgatitore, shkruan Gazeta Olle.

Kojaseviç ka përvojë të madhe në ligat e rajonit, por ka ditur të shënojë edhe në kualifikimet për Ligën e Kampionëve dhe për kombëtaren e Malit të Zi.

Më poshtë, Gazeta Olle iu sjellë disa prej golave më të bukur të tij:

 

Postime të ngjajshme
Sport

Trepça ’89, shembull për ekipet tjera në biznesin e transferimeve

Sport

Allegri rikthehet në Serie A, arrin marrëveshje me këtë klub

Sport

Futbollisti i Prishtinës surprizohet për ditëlindje në Antalia

Sport

Portieri kroat rrëfehet për përvojën e re te Llapi