Sport

Klubi llapjan i jep mirënjohje qendërmbrojtësit Elvir Prençi

Elvir Prençi edhe zyrtarisht ka djersitur për të njëqinden herë fanellën e skuadrës së Llapit, shkruan Sheshi.info

Qendërmbrojtësi i skuadrës llapjane në ndeshjen kundër Malishevës ka zhvilluar ndeshjen e tij të 100-të jubilare me këtë ekip.

Prençi është pjesë e Llapit që 3 vit dhe ka qenë ndër futbollistët më të dalluar duke dhënë kontribut të madh për këtë skuadër.

Futbollisti nga Shqipëria ka realizuar 8 gola dhe deri më tani ka ngritur tre trofe.

Klubi sot përmes kryetrajnerit Tahir Batatina e kanë nderuar Prençin me mirënjohje dhe i kanë dëshiruar shëndet, sukses dhe paraqitje të mira për klubin

Më poshtë e gjeni postimin e klubit:

https://www.facebook.com/KFLlapi/posts/10159498194042243

Related posts
Sport

Granit Begolli afër marrëveshjes me skuadrën e madhe kosovare

Sport

Këto janë 12 skuadrat që tanimë kanë siguruar kualifikimin nga grupet e Ligës së Kampionëve

Sport

PAMJET: “Shpërthen” stadiumi San Siro, shënohet goli i parë në ndeshjen Milan-Liverpool

Sport

Kroos me gol spektakolar zhbllokon shifrat në ndeshjen Real Madrid – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *